Hrvatska reprezentacija
PORAZ OD FRANCUSKE

Brekalo: Primili smo jeftine golove, ali top smo ekipa

Hrvatska je opet izgubila od Francuske 4:2.

U susretu 2. kola elitnog razreda Lige nacija, hrvatska nogometna reprezentacija je na stadionu Stade de France izgubila od Francuske s 4-2 (2-1) upisavši i drugi poraz u skupini nakon što je u petak poražena u Portugalu s 4-1.

Svoj komentar o utakmici dao je Josip Brekalo koji je zabio gol za 2-2, a to je njegov prvi gol za Hrvatsku.

Kako ste doživjeli start Vatrenih u Ligi nacija?

Ukupno glasova:

''Nažalost rezultat je takav, mislim da smo bili bolji, prvo poluvrijeme smo 40 minuta savršeno igrali pa smo pali i dobili dva jeftina gola. U drugo poluvrijeme smo ušli s istom željom, uspjeli izjednačiti i opet dobili dva jeftina gola. Sve u svemu pokazali smo dobru reakciju i da smo top ekipa. Odigrali smo jako dobro protiv svjetskog prvaka', rekao je Brekalo pa nastavio:

gol expired Dalić tužan nakon novog poraza od Francuza: "Bilo je sjajnih 43 minute..." divider

''Znali smo da smo prvi dio puno bolji bili, rekli smo u svlačionici da samo tako moramo nastaviti. Svi naši navijači mogu biti zadovoljni s reakcijom nakon Portugala. Imali smo najteži mogući raspored, protiv svjetskog i europskog prvaka. Sada nas čekaju ove dvije utakmice doma i najbitnije je da ostanemo u ovoj grupi Lige nacija'', završio je Brekalo.