VIDEO Ovako je srpski komentator proživio Dinamove golove: Iziritirao je čak i sunarodnjake

Dinamo je osvojio velika tri boda protiv RB Salzburga, ali nisu svi bili oduševljeni time.

Dinamovci nakon pobjede protiv Salzburga (Foto:Marko Lukunic/Pixsell)

Nogometaši Dinama protiv RB Salzburga (0:2) upisali su premijernu pobjedu u novom formatu Lige prvaka.

Dok su mediji u susjedstvu nizali pohvale na račun hrvatskog prvaka, srpski komentator koji je uživo prenosio utakmicu nije bio previše oduševljen Plavima, blago rečeno.

Dosta je emotivno i glasno proživio šanse austrijske momčadi u prvom poluvremenu, a onda je na red došao pogodak Sandra Kulenovića. Baš u trenutku dok je pričao o lošem skoru Dinama s austrijskom momčadi, zatresla se domaća mreža, a kao da nije. Srpski je komentator dosta tiho, bez povišenog glasa, ispratio cijelu akciju pa dodao:

"Gol ide na dušu cijeloj obrani domaće ekipe, nego nekog prevelikog napada Dinama", objašnjavao je srpski komentator dok se u pozadini vrtjela snimka vodećeg pogotka.

Jednako je hladno ispratio i drugi pogodak na utakmici, kad je Bruno Petković preciznim udarcem zatresao domaću mrežu, a kako je to izgledalo, možete poslušati i vidjeti OVDJE.

Naravno, srpskog komentatora zatrpali su negativnim komentarima, a ovo su samo neki od njih.

"Sreća da nismo zabili još koji gol jer bi komentator dao otkaz prije isteka 90. minute", poručio je navijač Dinama.

"Komentator pravi profesionalac, nema što. Mora imati korijene u Austriji kad ovoliko voli Salzburg. Bravo za Dinamo. Pozdrav iz Zemuna", napisao je pratitelj nogometa iz Srbije.