U finišu poluvremena

VIDEO Rijeka pobjedom u Šibeniku zasjela na prvo mjesto HNL-a: Pogodak glavom s 15 metara!

U posljednjoj utakmici 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige Rijeka je kao gost s 1:0 svladala Šibenik na Šubićevcu.

U posljednjoj utakmici 15. kola HNL-a Rijeka je kao gost na Šubićevcu s 1:0 pobijedila Šibenik i tim trijumfom zasjela na prvo mjesto.

Riječani imaju 30 bodova, jednako koliko i drugoplasirani Osijek, ali zbog bolje gol-razlike je momčad Gorana Tomića na čelnoj poziciji u ovom trenutku.

Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan Hrvoje Smolčić (45+1) u posljendjim sekundama prvog poluvremena.

Igrala se jedina minuta sudačke nadoknade prvog dijela kada šibenčani nisu dobro raščistili korner Riječana, lopta je stigla do Vukčevića koji je uputio još jedan centaršut, a na njega je najbolje reagirao Smolčić i visokim skokom sa 15 metara poslao loptu neobranjivo za Rogića.

gol expired VIDEO Lokomotiva iznenadila i nokautirala Dinamo, Petković nije iskoristio jedanaesterac! divider