Mlada španjolska reprezentacija do 21 godine ostaje u svome kampu do daljnjeg, nakon što je na jučerašnjem PCR testiranju otkriveno da je jedan član ekspedicije pozitivan na koronavirus, javlja španjolska Marca.
Tri vijesti o kojima se priča
Španjolci su danas ujutro trebali otputovati za Sloveniju gdje se od 31. svibnja do 6. lipnja održava drugi dio Europskog prvenstva za igrače do 21 godine. Ondje ih očekuje četvrtfinalni dvoboj protiv Hrvatske koji je na rasporedu 31. svibnja u Mariboru.
Torcida ušla na tribinu i priredila vatreno slavlje za juniore: Sve su pratili Livaja i Perišić
No, kako bi se isključila mogućnost zaraze među članovima ekspedicije, odgođeno je putovanje i nadređeno novo testiranje svih prisutnih.Također, provedena je i preventivna izolacija najbližih kontakata pozitivne osobe, kao i proširenje određenih sigurnosnih mjera.
Španjolski nogometni savez (RFEF) je jako ozbiljno shvatio ovaj slučaj, ali prema posljednjim informacijama, sve bi trebalo biti u redu.
Naime, prema rezultatima ponovljenog testiranja, svi članovi ekspedicije su negativni.
