Ćuže opet zabio

Lokomotiva prekinula post: Prvi golovi i bodovi za bijeg s dna ljestvice

Treća utakmica četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je na stadionu u Kranjčevićevoj ulici u Zagrebu.

Lokomotiva je u četvrtom kolu HNL-a pobijedila Istru 1961 s 4:1 stigavši tako do prvih pogodaka i bodova u ovoj sezoni.

Do ove utakmice Lokomotiva je bila na poraznom učinku od 0-0-3 i gol-razlici 0:7, ali protiv Puljana im se otvorilo.

U 34. minuti je zabio Toni Datković, samo četiri minute kasnije i Luka Ivanušec.

Imali su domaćini još nekoliko izglednih prilika za potpuno prelomiti susret, mogli su još u prvom poluvremenu otići na tri razlike (najbliže je bio Lirim Kastrati koji je pogodio vratnicu), ali to se nije dogodilo pa su Puljani unijeli dašak neizvjesnosti u 79. minuti kada je strijelac bio Mario Ćuže (Dinamovom napadaču koji se nalazi na posudbi u Istri to je već šesti prvenstveni pogodak i uvjerljivo je prvi topnik lige).

Sve dileme oko pobjednika otklonjene su u 84. minuti, zabio je Domagoj Drožđek. Dvije minute potom konačan rezultat postavio je Kastrati u jednoj munjevitoj kontri.

S ova tri boda momčad Gorana Tomića pobjegla je sa začelja i preskočila Inter Zaprešić, Varaždin i Slaven Belupo.

gol expired Golijada u Zaprešiću, Varaždin s igračem manje osvojio prvi bod divider