Hrvatska reprezentacija
Kad ne može iz igre...

Vida kapetansku traku proslavio pogotkom: Pogledajte golove s utakmice Hrvatska - Jordan

Hrvatskim nogometašima trebalo je 24 minute da slomi otpor Jordana.

Nešto više od polovice prvog poluvremena bilo je potrebno Vatrenima da zatresu mrežu Jordana.

Dogodilo se to u 24. minuti, korner je izveo Marko Pjaca, a Domagoj Vida je bio najviši u skoku na sedam-osam metara i glavom je pospremio loptu u mrežu.

U periodu prije toga vidjelo se da je to igra mačke i miša, hrvatska nogometna reprezentacija bila je kudikamo dominantnija, ali izabranici Zlatka Dalića nikako nisu uspijevali iz igre doći do pogotka.

Zato je dobro poslužio prekid odnosno korner na desnoj strani. Pjaci se piše asistencija, a Vidi gol kojeg je postigao u ulozi kapetana Hrvatske...

U drugom dijelu je na 2:0 povisio još jedan stoper, Matej Mitrović koji je također zabio glavom u 63. minuti. Prije toga ušao je umjesto Dejana Lovrena.

Nažalost, Hrvatska je opet primila gol iz prekida. Na 2:1 je smanjio Faisal u 73. minuti. Pucao je iz slobodnog udarca, ali lopte se odbila od živog zida i prevarila Livakovića.