breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Navjerojatan rasplet

Glasajte za potez dana: Savršenstvo Japanca ili pogodak koji je Belgiju bacio u trans?

Trećeg dana osmine finala vidjeli smo prolaz Brazila i nevjerojatnu utakmicu između Belgije i Japana.

Takashi Inui i Nacer Chadli (Foto: AFP/GOL.hr) (Foto: AFP/GOL.hr)

U susretu osmine finala Svjetskog prvenstva nogometaši Belgije velikim su preokretom i pogotkom Nacera Chadlija u 94. minuti pobijedili Japan s 3:2.

Japanci su bili na pragu velikog iznenađenja i najvećeg uspjeha u povijesti jer su do 69. minute protiv favorizirane Belgije vodili s 2:0, no belgijska je momčad u zadnjih 20 minuta pokazala klasu i zabila tri gola.

Naš izbor za potez dana su drugi pogodak Japana i kontra Belgije za pobjedu duboko u sudačkoj nadoknadi. Prvi je potez gol Takashija Inuija, koji je odlično pucao s 20 metara i savršeno pogodio donji kut.

Drugi je potez pogodak Chadlija koji je odveo Belgiju u četvrtfinale. Japanci su imali korner, ali Belgijci su izbili loptu, a De Bruyne odlično povukao kontranapad, koji je pogotkom završio junak utakmice Nacer Chadli.