Promašaj utakmice

Trenutak koji je mogao slomiti Barcu: Niang tragičar Milana!

Napadač Milana M'Baye Niang tragičar je uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka jer je u 38. minuti propustio dovesti svoju momčad pred vrata raja...

Tamnoputi napadač 'rossonera' je u prvom poluvremenu imao priliku utakmice za Milan. I to u trenucima dok je Barcelona vodila 1-0. Niang je u 38. minuti, nakon pogreške Javiera Mascherana, izašao jedan na jedan s Victorom Valdesom, no njegov je udarac odsjeo na desnoj vratnici.

>> Barca 'samljela' Milan: Velika partija genijalnog Messija!

Kazna za propušteno uslijedila je 90-ak sekundi kasnije u liku 'spasitelja'. Iniesta je oduzeo jednu loptu na 40-ak metara od Milanova gola, poslao je na vrh kaznenog prostora prema Messiju, koji još jednom majstorski zabija. Ponovno je povukao jedan korak ulijevo i opalio, no kao ni kod prvog gola Milanova obrana nije uspjela ući u blok. Lopta je, za razliku od prvog puta, završila u donjem lijevom kutu Abbiatijeva gola.