Na dnevnom redu su bile mnoge neugodne teme, ali Portugalac se iz svega diplomatski izvukao. Za početak je morao komentirati glasine da ne želi produljiti ugovor koji mu istječe 2015. godine.
Tri vijesti o kojima se priča
>> 2013. nije dobro počela za Mourinha: Pepe iznenada operiran!
"O tome je već dosta rečeno. Ne želim više o tome govoriti, nije to najvažnija stvar u ovom trenutku. Najvažnije je da pobijedimo u sljedećim utakmicama. Borimo se za naslove u prvenstvu, u Kupu kralja i u Ligi prvaka i dok sve ne završi, moj ugovor nije važan. Bitno je da se držimo zajedno", poručio je najskuplji nogometaš u povijesti.
O glasinama da se želi vratiti u Manchester United protiv kojeg će Real igrati u osmini finala Lige prvaka dodao je:
"Prema Manchester Unitedu osjećam veliko prijateljstvo i ljubav. To je klub koji je uvelike obilježio moju karijeru. Tamo imam puno prijatelja i ljudi koje nosim u srcu. No, sada branim boje Real Madrida. Pomalo sam tužan što ću morati igrati protiv Uniteda, ali želim pobijediti, zabiti i pružiti najbolje od sebe."
Nije Ronaldo mogao izbjeći ni pitanje o navodnom odlasku Realova trenera Josea Mourinha na kraju aktualne sezone.
"Ne znam. Ovisit će o situaciji u klubu. Volio bih da ostane jer je on najbolji trener za klub. Mislim da će ostati, ali svatko odlučuje sam o svojoj budućnosti."
Progovorio je Portugalac i o seljenju klupske ikone Ikera Casillasa na klupu za pričuve u nedavnom dvoboju protiv Malage.
"U nogometu me ništa ne može iznenaditi. Radi se o trenerovoj odluci koju moramo poštovati. Trener je glavni i odgovara za rezultate." (TS)
Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite GOL.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.