Modrić asistirao za gol

Barca novi prvak: U Realu oglašena uzbuna zbog mlade zvijezde!

Real Madrid remizirao je 1:1 s Espanyolom na gostovanju u Barceloni. Time je Barcelona i matematički postala novi prvak Španjolske....

Espanyol je poveo 1:0 pogotkom Stuanija u 22. minuti, a Higuain je izjednačio u 58. minuti. Time je Barcelona i matematički postala novi prvak Španjolske jer ima sedam bodova više od Reala kojem su preostale još samo dvije utakmice do kraja prvenstva.

Međutim, trenutačno je za Real puno gora vijest ta što se u 15. minuti ozlijedio sjajni francuski stoper Raphaël Varane, koji je morao izaći iz igre zbog ozljede koljena. U redovima Reala zavladala je panika jer je Varane pod upitnikom za finalni dvoboj Kupa kralja s Atletico Madridom, koji se igra 17. svibnja na Santiago Bernabeuu.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu za goste, zaradio žuti karton te asistirao za izjednačujući gol Gonzala Higuaina odlično ubacivši pred gol iz slobodnog udarca. Mourinho je na travnjak poslao sljedeću postavu: Diego Lopez, Albiol, Carvalho, Varane, Nacho, Essien, Modrić, Di Maria, Kaka, Higuain i Morata.

Portugalski trener glavne je uzdanice čuvao za finale Kupa kralja. Ronaldo, Benzema i Casillas bili su na klupi, a na tribinama Pepe, Marcelo, Ramos, Coentrao, Ozil i Khedira. Ronaldo je ušao u igru u 56. minuti umjesto Kake.

ESP 1-0 RMA by lennahcadri