Prvo u stativu pa u mrežu!

Pogledajte kakvu je golčinu zabio talijanski napadač!

Nakon Juventusa, Rome, Lazija, Siene i Chieva, u četvrtfinale talijanskog nogometnog Kupa se plasirao i Napoli. Na svom je stadionu pobijedio Cesenu s 2-1...

U četvrtfinalu će Napoli igrati protiv pobjednika meča Intera i Genoe koji se igra za sedam dana, a svoj ogled još moraju odraditi iduće srijede Milan i Novara.

Napoli je bio u teškoj situaciji protiv Cesene sve do 65. minute. Naime, golom Popescua je pretposljednja momčad na ljestvici, Cesena, vodila sve do tog trenutka.

No, prvo je Urugvajac Edinson Cavani izjednačio, a prolaz i pobjedu je osigurao Makedonac Goran Pandev koji je bio strijelac četiri minute prije kraja.

U četvrtzavršnici su još nogometaši Rome i Chieva. Roma je još u srijedu na svom Olimpicu pobijedila Fiorentinu s 3-0, dok je Chievo iznenadio pobjedom kod Udinesea 2-1. U toj je utakmici prekrasni pogodak za izjednačenje 1:1 iz slobodnog udarca u 84. minuti postigao Antonio Di Natale.

Unatoč ovom sjajnom pogotku, domaćini su podsjetimo, posustali u prvoj minuti sudačke nadoknade nakon što je Cyril Thereau, koji je ušao u igru u 68. minuti, osigurao pobjedu pogotkom iz blizine.