Srni 90. minuta

ManUtd se izvukao kod Šahtara, Bayer slomio Real Sociedad

Šahtar i Manchester United su odigrali neodlučeno 1-1 u Donjecku, dok je Bayer pobijedio Real Sociedad u Leverkusenu s 2-1...

U skupini A Šahtar i Manchester United su odigrali neodlučeno 1-1 u Donjecku, pa obje momčadi imaju četiri boda poslije dvije utakmice.

Domaćin predvođen kapetanom Darijom Srnom (Eduardo je odgledao cijelu utakmicu s klupe za pričuve) je bio bolji, diktirao je tempo, no gosti su poveli u 18. minuti.

Šahtar - Manchester United 1-1

Bayer - Real Sociedad 2-1

Grešku domaće obrane iskoristio je Wellbeck za prvi pogodak na ogledu. Tek petnaest minuta prije kraja izjednačio je Taison i tako barem donekle naplatio bolju igru ukrajinskog prvaka.

Bayer sretno protiv Real Sociedada

Bayer je imao itekako sreće protiv Real Sociedada kojeg je u Leverkusenu svladao s 2-1. Oba je pogotka domaćin zabio u sudačkim nadoknadama: Rolfes u prvoj minuti prvog dijela, a Hegeler u drugoj nastavka. (TS)