Nije znao gdje bi

Horor i komedija: Ovo je dokaz koliko je Milanu značio taj pogodak...

Dopredsjednik talijanskog nogometnog kluba Milana, Adriano Galliani, jedva je "preživio" horor utakmicu koju su mu priuštili njegovi igrači u posljednjem kolu Serije A...

Milan je u 38. kolu gostovao kod otpisane (drugoligaš od iduće sezone) Siene, te mu je za ulazak u Ligu prvaka dogodine trebala bilo kakva pobjeda. Međutim, domaćin je vodio s 1-0 do 84. minute kada je Mario Balotelli najprije realizirao jedanaesterac, a potom je u 87. pobjedu svojoj momčadi donio Philipp Mexes.

''Bio sam do pakla i nazad... Šest minuta prije kraja bili smo daleko od Lige prvaka, no Balotelli i Mexes su nas izvukli. Igrali smo slabo, ali najvažnija je pobjeda'', rekao je izbezumljeni Galliani nakon susreta, a snimka njegove reakcije kod pobjedničkog pogotka zorno oslikava kroz što je prolazio...(TS)