Sve se može kad se hoće

Fantastična akcija: Pogledajte arapsku 'tiki-taku'

Al Ahli iz Saudijske Arabije s uvjerljivih je 4-0 pobijedio Al Wasl u tamošnjoj prvoj ligi, no puno više od rezultata zanimljiviji je posljednji pogodak domaćina...

Naime, igrači Al Ahlija ostvarili su 21 dodavanje u nizu prije nego su postigli četvrti pogodak na utakmici. Inače su postigli po dva pogotka u svakom poluvremenu, čime su zadržali četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Autor posljednjeg, ujedno i najljepšeg gola na utakmici bio je Al Hammadi koji je u 75. minuti okrunio prekrasnu akciju domaćina. Mogli bi reći da je na djelu bila arapska 'tiki-taka'.