Pomlatili se u Podgorici

VIDEO Brutalna tučnjava na tribini: Crnogorac s nožem u ruci!

Crnogorci su kasnim golom Englezima ostali prvoplasirani u skupini H kvalifikacija.

U skupni H Crna Gora i Engleska podijelili su bodove u Podgorici odigravši 1:1, iako je reprezentacija Tri lava vodila dugih 70. minuta. Nakon velikog pritiska Crne Gore u nastavku konačnih 1:1 postao je Dejan Damjanović u 76. minuti.

No, prije utakmice gledatelji su mogli vidjeti ružne scene iza gola s domaćim navijačima. Brutalna tučnjava očito dvije navijačke skupine mogla je završiti i tragično budući da je, kako se čini na snimci, jedan od izgrednika imao – nož.

Nerede su zaustavili specijalci, a nekoliko sudionika tučnjave je hospitalizirano. Izvještaji iz Podgorice navode i kako je bilo nekoliko ozlijeđenih Engleza koje su domaći huligani napadali po gradu.