Druga strana priče

Barca oštećena više od Cityja? Nedosuđeni penal i poništen gol!

Nogometaši Barcelone su u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka stekli veliku prednost protiv Manchester Cityja…

Prije uzvrata na Camp Nou katalonska momčad ima dva gola prednosti poslije 2-0 pobjede na Etihadu. Nakon utakmice igrači i trener Cityja bili su ljuti na suca zbog dosuđenog jedanaesterca na Messiju.

Jedanaesterac za Barcu nije postojao: Što vi mislite?

'Građani' bijesne na suce: Je li Barcelona doista Uefalona?

Međutim, nije to bila jedina kontroverzna odluka suca Erikssona. Barcelona se žali na situaciju iz 27. minute, kada je Kolarov igrao rukom u 16-ercu, te na sporno zaleđe u završnici utakmice kada je Xavi gurnuo sjajnu loptu za Fabregasa, a sudac podigao zastavicu.

U nastavku akcije Barcelona je postigla pogodak koji nije priznat jer je Pique navodno bio u zaleđu. Dojma smo kako su obje momčadi na neki način oštećene, ali nikako da je City jedini koji je bio zakinut, odnosno da je Barcelona pogurana do pobjede.

Pogodak Barcelone koji nije priznat možete pogledati OVDJE.