Nove kontroverze

Jedanaesterac za Barcu nije postojao: Što vi mislite?

Barcelona je pobjedom na Etihadu 2:0 protiv Manchester Cityja napravila veliki korak prema četvrtfinalu Lige prvaka, međutim, ostaje dojam da jedanaesterac nakon kojeg su poveli 1:0 nije postojao...

Naime, Lionel Messi je u 53. minuti pobjegao obrani 'građana', a Demichelis ga je srušio kao posljednji čovjek obrane. Sudac mu je potpuno opravdano pokazao izravni crveni karton, međutim, ono što je sporno jest činjenica da se kontakt dva Argentinca dogodio izvan kaznenog prostora.

'Građani' bijesne na suce: Je li Barcelona doista Uefalona?

Barca slavi: Messi iznudio penal i crveni, Dani Alves dotukao City!

Sumnjivu situaciju pogledajte OVDJE.

Messi je jedanaesterac rutinirano pretvorio u vodstvo Barce, a konačnih 2:0 u 90. minuti postavio je Dani Alves.

Iako su im šanse za prolazak mininalne u Cityju se ne predaju.

''Poraz od 0:2 je težak za nas. Dok je bilo 11 na 11, mi smo rezulatski bili u igri, ali kad smo ostali bez Demichelisa i uz njihovu kvalitetu, bilo je teško izbjeći poraz. Ipak, ako i u uzvratu budemo ovako igrali, mislim da ćemo i dalje imati šanse za prolazak dalje'', rekao je kapetan Cityja Vincent Kompany. (Agencija VLM)