Fantastična atmosfera

Ludilo u svlačionici Kauboja: Snažna poruka hrvatskih rukometaša!

Hrvatska je odigrala dosad najbolju utakmicu na Euru i zasluženo slavila protiv viceprvaka svijeta Norveške.

Rukometaši slavlje iz svlačionice (Zlatko Horvat Instagram)

Kad je najviše trebalo, hrvatski rukometaši pokazali su najbolju igru na Europskom prvenstvu. U sjajnoj utakmici pobijedili su Norvešku te ostali u igri za polufinale.

Hrvatska je na poluvrijeme otišla sa dva gola prednosti (17-15), nakon što je Zlatko Horvat pogodio sedmerac u posljednjim sekundama prvog dijela. Ivan Stevanović je odigrao najbolje poluvrijeme, sakupio sedam obrana, zaustavljao Norvežane u čistim kontrama, šuteve s krilnih pozicija i sa šest metara.

U prvih pet minuta nastavka Norvežani su se držali na gol zaostatka, a onda je u sedam minuta naša reprezentacija postigla četiri gola i sve do kraja održala prednost. A atmosfera u momčadi najbolje se mogla osjetiti ispred svlačionice hrvatske reprezentacije u kojoj je vladalo potpuno ludilo.

Može li Hrvatska preko Francuske do polufinala Eura?