kazna zbog probavnih smetnji

Urnebesni incident u Rusiji, igrač sucu: "Ako želiš, mogu se po*rati na terenu"

Bjeloruski tenisač nije mogao vjerovati da ga je sudac odlučio kazniti zbog probavnih smetnji.

Ovog se tjedna u ruskom Sankt-Peterburgu igra ATP turnir, prvi dvoranski turnir nakon jesenskog Roland Garrosa. U prvom kolu zaigrali su Bjelorus Ilja Ivaška i Francuz Adrian Mannarino, a do incidenta je došlo sredinom drugog seta.

Ivaška je zatražio doktora na terenu, a potom i žurni odlazak na toalet. Sudac ga je upozorio da mora biti jako brz jer ne koristi vrijeme liječničkog time-outa, što Ivaška očito nije ozbiljno shvatio ili je imao velikih probavnih problema.

gol expired Šok u Abu Dhabiju: Ante Delija ne smije se boriti, otkazana borba u UFC-u! divider

Nakon što se vratio na teren nakon nekoliko minuta, sudac mu je izrekao opomenu, oduzeo poen i servis-gem s kojim je Mannarino poveo 4:2. Bjelorus je, blago rečeno, bio u šoku i bijesan.

"Ovo je bila velika nužnost jer nisam mogao stajati na terenu. Ako želite, mogu se po*rati na terenu", rekao je Ivaška.

Sudac mu je poručio da shvaća njegov problem, ali i da su pravila pravila.

gol expired Snimljen kako s ljubavnicom ulazi u hotel: Svjetski prvak suspendiran zbog izvanbračne veze divider

"Trostruko si prekoračio vremenski limit za povratak na teren. To znači da ti moram dati upozorenje, oduzeti bod i oduzeti servis-gem", kazao je sudac i bacio Bjelorusa u nevjericu.

"Ne, ne. Ovo je šala. Ovo nije normalno! Kako je to moguće? TO NIJE MOGUĆE", urlao je Ivaška i nije se smirivao dok mu sudac nije zaprijetio oduzimanjem novog gema.

Potrajalo je, ali meč je nastavljen, a Bjelorus je zaostatak 2:4 u drugom setu pretvorio u njegovo osvajanje, odnosno pobjedu 2:0 u setovima.

gol expired Susjedi se pohvalili, mnogi su ostali u šoku: Srbija je skuplja reprezentacija od Hrvatske divider