Bravo Ivo!

Karlović slavio u velikom trileru: Spasio tri meč-lopte u tie-breaku!

Div sa Šalate je meč završio u velikom stilu, s pet osvojenih poena u nizu.

Ivo Karlović (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Hrvatski tenisač Ivo Karlović plasirao se u zadnje kolo kvalifikacija na teniskom ATP turniru u Cincinnatiju gdje je sa 4-6, 6-4, 7-6(6) pobijedio Amerikanca Tennysa Sandgrena poslije sat i 45 minuta igre.

Prvi set je počeo izjednačeno, ali ga je osvojio američki tenisač kada je Karlović izgubio svoj servis kod vodstva Sandgrena 5-4.

U drugom setu je Karlović odmah na početku uzeo servis Amerikancu i tu je prednost održao do kraja te je izjednačio u setovima na 1-1.

Treći, odlučujući set, odlazi u tie-break i Sandgren ima prednost najprije od 5-1, a onda i 6-3 i tri meč lopte. Međutim, tada Karlović osvaja pet poena zaredom i osvaja treći set.

Ovo je bio drugi međusobni ogled Karlovića i Sandgrena, 72. tenisača na ATP ljestvici, i prva pobjeda hrvatskog tenisača.

U zadnjem kolu kvalifikacija 40-godišnji Karlović će igrati protiv Phillippa Kolschreibera (ATP-73.) s kojim je do sada igrao šest puta i slavio samo dva puta.

PSG u osvetničkoj misiji: Tjeraju Neymara, a žele hrpu novca i - Modrića! Neymar i Modrić (Foto: AFP) Luka Modrić i Florentino Perez (Foto: AFP) Predsjednik PSG-a i Neymar (Foto: AFP) Luka Modrić i Neymar (Foto: AFP)

Jeziva scena: Vjetar srušio krov stadiona poznatog nizozemskog kluba Vjetar srušio krov stadiona AZ Alkmaara (Foto: AFP) Vjetar srušio krov stadiona AZ Alkmaara (Foto: AFP) Igrači AZ Alkmaara (Foto: AFP)

Šesti Hrvat u povijesti Barcelone: "On ima taj hrvatski karakter i liderstvo" Luka Cindrić (Foto: Facebook) Luka Cindrić (Foto: AFP) Luka Cindrić (Foto: AFP) Luka Cindrić potpisao za Barcelonu (Foto: Instagram)

Zabrinjavajuća analiza: Rakitić među petoricom igrača čije je zdravlje u opasnosti Ivan Rakitić (Foto: AFP) Rakitić nakon poraza u finalu SP-a (Foto: AFP) Ivan Rakitić (Foto: AFP) +1 Ivan Rakitić (Foto: AFP)