Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Uživao

VIDEO Bivši srebrni iz Rusije danas među navijačima bodrio Vatrene s tribina!

Filip Bradarić bodrio je Vatrene s tribina u utakmici za 3. mjesto protiv Maroka.

Filip Bradarić (Foto: @filip_bradaric28/Instagram)

Hrvatska nogometna reprezentacija slavila je 2:1 protiv Maroka i osvojila broncu na Svjetskom prvenstvu u Katru.

Atmosfera na dočeku Vatrenih na Trgu bana Jelačića u Zagrebu VIDEO Veličanstveni doček Vatrenima: Više od 80 tisuća ljudi, Trg je gorio, igrači pjevali s navijačima! divider

Vatreni su bili bolji cijeli susret i zasluženo slavili, Gvardiol je postigao pogodak već u 7. minuti nakon odlične kombinacije iz slobodnog udarca.

Marokanci su brzo vratili stvari na početak nakon samo dvije minute, ali Mislav Oršić je osigurao broncu sjajnim pogotkom pred kraj poluvremena.

gol expired Dalić: "Finale će presuditi Messi ili Mbappe, a Hrvatska je stvorila sustav koji ne trpi iskakanja" divider

Danas je na tribinama bio bivši reprezentativac Filip Bradarić koji je prije četiri godine u Rusiji osvojio srebro.

Joško Gvardiol Gvardiol izabran za igrača utakmice, na zanimljiv način prokomentirao nedosuđeni penal divider

Filipu je karijera posljednjih godina otišla u drugom smjeru, trenutno nema kluba te je daleko od kruga reprezentacije, ali odlučio je doći podržati svoje bivše suigrače s kojima je proživio najljepše trenutke svoje karijere.

Filipove objave s Instagrama pogledajte OVDJE.