brz oporavak!

Christian Pulišić završio u bolnici nakon strašnog sudara s golmanom Irana

Pulišić je na kraju završio u bolnici zbog ozljede zdjelice.

Christian Pulišić (Foto: Afp)

U direktnom dvoboju nogometaši SAD-a bili su bolji od Irana s 1:0 te su s pet bodova osvojili drugo mjesto u skupini, dok je Iran treći. Odlučujući pogodak dao je u 38. minuti Christian Pulišić.

Nogometaš Chelseaja kod gola se sudario s golmanom Irana, izgledalo je stvarno ružno, a na poluvremenu je zamijenjen.

Timothy Weah VAR za nekoliko sekundi poništio gol na SP-u, ali ljudi i dalje nisu uvjereni da je bilo zaleđe: Što vi mislite? divider

Pulišić je na kraju završio u bolnici zbog ozljede zdjelice, odmah se javio igračima u svlačionici i poslao sretne vijesti.

"Je*eno sam ponosan na svoje dečke. Bit ću spreman za subotu, ne brinite", napisao je Pulišić.

Pred reprezentacijom SAD-a važna je utakmica u osmini finala Svjetskog prvenstva, tamo ih u subotu od 16 sati čekaju neugodni Nizozemci.