Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
U stilu Mandžukića

VIDEO Pogledajte američki gol koji se protivi zakonima fizike, najčudniji na prvenstvu dosad!

Američki reprezentativac Haji Wright postigao je čudan pogodak za smanjenje vodstva Nizozemske.

Reprezentacija SAD-a izgubila je 3:1 u osmini finala Svjetskog prvenstva u Katru u dvoboju protiv Nizozemske.

gol expired Ovo se već dugo nije dogodilo na Svjetskom prvenstvu: Hrvatska ide na Brazil u najboljem trenutku divider

Amerikanci su pokazali dobru igru od prve minute, ali dok su Amerikanci igrali i kombinirali, Nizozemci su gotovo nevjerojatnom efikasnošću postizali golove.

Nizozemci su na poluvremenu već vodili s dva razlike, ali američki reprezentativci dodali su gas u drugom dijelu i uspjeli postići pogodak u 76. minuti koji im je dao nade pred samu završnicu. Pogodak je postigao Haji Wright, 24-godišnji napadač turskog Antalyaspora.

Srbija - Švicarska Komentator u Srbiji pronašao krivce za ispadanje: ''Nisu služili vojni rok, žene im nisu trebale dolaziti'' divider

Pulišić je ubacio nisku loptu s desnog krila, Wright je natrčao na nju, ali nije ju uspio najbolje zahvatiti, no lopta je dobila čudnu rotaciju od tla i uspjela prevariti nizozemskog vratara Nopperta.

Pogodak možete pogledati OVDJE.

gol expired Moguće promjene u sastavu Vatrenih: Standardni prvotimac iscrpljen do krajnjih granica! divider

Na kraju su se Amerikanci još više otvorili što je Dumfries iskoristio u 81. minuti i pogotkom zaključio utakmicu.