Zagreb nakon drame uzeo bod Ciudad Realu!

Zagreb je odigrao veliku utakmicu protiv jedne od najboljih europskih momčadi...

Kakva drama u zagrebačkoj Areni. Pri rezultatu 27:27 Gojun je dobio isključenje tri minute prije kraja što je znatno olakšalo Ciudadu. Ipak, Zagrebaši se nisu predavali već su i s igračem manje zabili dva pogotka za izjednačenje (29:29) ali su Španjolci brzo vratili prednost. Zagreb je nakon sjajne asistencije Balića za Kopča ponovno izjednačio na 30:30 te je Ciudadu ostalo 15 sekundi napada za pobjedu.

Na kraju je u posljednjoj sekundi Aginagalde pucao iz daljine ali je vratnica spasila bod Zagrebu! Zagreb je došao do neodlučenog ishoda protiv momčadi koja je u posljednjih pet sezona bila tri puta europski prvak i dva puta u finalu.

Kod Zagreba najefikasniji je bio Valčić sa 7 golova, a goste je predvodio Entrerrios sa 6 pogodaka. Treba istaknuti i sjajnu igru Ivana Balića koji je dijelio sjajne asistencije suigračima. Također, istaknuo se i vratar Šego. Treba spomenuti i da je momčad Talanta Dušebajeva u cijeloj utakmici imala samo jedno isključenje, dok su Zagrebovi igrači skupili deset minuta kazne.

U sljedećem kolu Zagreb gostuje kod njemačkog Flensburga.