U 36. godini života preminuo je bivši rukometaš Partizana i Crvene zvezde Nikola Lazić, koji je igrao na pozicijama lijevog i centralnog beka. Točan uzrok smrti zasad nije poznat.
Tri vijesti o kojima se priča
Lazić je svoju karijeru počeo u Partizanu, a igrao je u Srbiji i za Zaječar i pančevački Dinamo, a prije početka prošle sezone je potpisao za Ub, nakon čega je igrao i za zrenjaninski Proleter.
Također je igrao u Španjolskoj (Granollers i Villa Aranda), Mađarskoj (Balmazujvaros), Rumunjskoj (Baja Mare i Satu Mare), Izraelu (Ramat Gan i Beer Sheva), Libiji (Ittihad) i Tunisu (El Maserem Mahidi).
Od prerano preminulog Lazića na svojim službenim stranicama oprostili su se i Zvezda i Partizan.
''Rukometni klub Partizan upućuje posljednji pozdrav svom bivšem igraču Nikoli Laziću. Vijest o njegovoj preranoj smrti nas je zatekla i potresla, probudivši uspomene na dane kada je kao 18-godišnjak obukao crno-bijeli dres. Klub izražava najdublju sućut obitelji i njegovim najbližima'', poručili su iz Partizana na Instagramu.
''Posljednji pozdrav dragom Nikoli Laziću, našem bivšem igraču. Obitelji izražavamo najdublju sućut. Počivaj u miru, Nikola'', napisali su iz Zvezde.
Bomba u Madridu: Realova superzvijezda razmatra prelazak u redove velikog konkurenta
Ivan Martinović pred velikim transferom: Gigant je ozbiljno zagrizao, a bio bi blizu Hrvatske
Đoković bez okolišanja: ''Ponekad i sebe sramotim svojim ponašanjem, ali…''