sretno!

Čudesna Zrinka Ljutić oduševila u prvoj vožnji slaloma: U leđa joj gledaju velika imena

Druga vožnja je na rasporedu od 13.30 sati.

Njemačka skijašica Lena Duerr postavila je najbolje vrijeme (48.55 sekundi) prve vožnje slaloma na završnici Svjetskog kupa u francuskom Meribelu, a svjetska juniorska prvakinja Zrinka Ljutić je za njom zaosatala za 1.52 sekunde što joj je donijelo odlično deveto mjesto.

Nažalost, najbolja hrvatska skijašica Leona Popović je baš kao i na predzadnjem slalomu sezone u švedksom Areu pregazila vrata i nije uspjela završiti prvu vožnju.

gol expired Jedina hrvatska atletičarka na Svjetskom prvenstvu u Beogradu bez polufinala divider

Lena Duerr je pred drugoplasiranom Švicarkom Michelle Gisini ostvarila 37 stotinki prednosti, a odlična je bila Slovenka Ana Bucik sa 40 stotinki zaostatka.

gol expired VIDEO Kaos u Bundesligi: Huligan pogodio suca čašom u glavu, utakmica više nije nastavljena divider

Osvajačica malog slalomskog Kristalnog globusa Slovakinja Petra Vlhova je završila prvu vožnju na četvrtom mjestu (+0.48), a peta je bila ukupna pobjednica Svjetskog kupa Amerikanka Mikaela Shiffrin (+0.66). Sa zaostatkom manjim od sekunde za vodećom bila je još samo Slovenka Andreja Slokar (+0.75) na šestom mjestu.