slavlje usred zagreba

Olmissum poslije raspucavanja dobio Futsal Dinamo i osvojio svoj prvi Superkup poslije četiri godine

Olmissum je poslije 1:1 protiv Futsal Dinama u regularnom dijelu bio bolji u raspucavanju.

Olmissum (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Futsal ekipa omiškog Olmissuma osvojila je hrvatski Superkup nakon što su boljim izvođenjem kaznenih udaraca pobijedili u Zagrebu Dinamo s 4-1 (0-1, 1-1).

Finale Superkupa lanjskih finalista u prvenstvu, Futsal Dinama i Olmissuma otišao je sve do produžetaka pa zatim i do serije kaznenih udaraca u kojoj su gosti iz Omiša ostali mirnije glave i došli do naslova Superkupa.U regularnom dijelu bilo je 1-1. Prvo je Kristijan Čekol u 20. minuti doveo prvaka Dinamo u vodstvo, a u 36. minuti je izjednačio Bruno Branco.

U izvođenju kaznenih udaraca Omišani su bili daleko uspješniji, Barbarić, Kolobarić i Žilić su pogađali mrežu Zagrepčana, dok su kod Dinama promašili Dekanić, Gudasić i Horvat.

Treće mjesto osvojila je Pula Stanogradnja koja je s 5-4 pobiijedila dubrovački Square.

Kadzior u pozadini i Gvardiol drugi s lijeva Poljski "špijun" i stručnjak za Hrvatsku nahvalio jednog od najboljih Vatrenih: "Drobio nas je u košarci" divider

Ivan Forjan VIDEO Dalić uoči Poljske o problemu koji muči Hrvatsku: "To je u glavi igrača" divider

Zastava FIFA-e Nogometaši sve bliži općem štrajku protiv FIFA-e: "Spremni smo na to" divider