breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Sjajni Lundqvist

NHL liga: Nastavak odlične serije Rangersa!

U NHL ligi je u petak navečer odigrano pet utakmica, a primat na Istoku su potvrdili hokejaši New York Rangersa. Ovom su prilikom u gostima pobijedili Pittsburgh 3-1...

Pozitivna serija se nastavlja za klub iz New Yorka koji je time dobio devetu od posljednjih deset utakmica i to sve unutar osnovnih šezdeset minuta. Pittsburgh je poveo u ovom ogledu, ali je nakon toga vratar Rangersa Henrik Lundqvist sve poskidao, odnosno, čak 37 udaraca. Na drugoj strani su precizni bili Richards, Dubinsky i Stepan, pa su Rangersi na teškom gostovanju uzeli kompletni plijen.

Jednako uvjerljivi gosti su bili hokejaši Colorada koji su sa čak 4-0 slavili kod Chicaga, druge momčadi Zapadne konferencije. Semjon Varlamov, vratar Colorada, je zaustavio svih 27 udaraca prema svojim vratima, a napadači su učinili svoje za četvrtu pobjedu zaredom Colorada. I oni su, kao i Rangersi, u velikoj seriji. Imaju također devet pobjeda u posljednjih deset nastupa.

Dvije trećine je bilo napeto na ogledu New Jerseyja i Floride. Poslije 40 minuta igre je rezultat bio 2-2, a onda je sjajni Rus Ilja Kovalčuk zabio dva pogotka na startu treće trećine za 4-2 i New Jersey je mogao odahnuti...

5. San Jose 37 16 6 4 11 48
6. Minnesota 41 16 5 6 14 48