Odermatt uzeo prvo mjesto

Filip Zubčić izletio sa staze i prokockao veliku šansu za postolje

Najbolji hrvatski skijaš Filip Zubčić imao je četvrto vrijeme nakon prve vožnje.

Filip Zubčić (Foto: Afp)

Filip Zubčić izletio je sa staze u drugoj vožnji veleslaloma Svjetskog kupa, koji se održao na američkom skijalištu Palisades Tahoe.

Najbolji hrvatski skijaš sjajno je odradio prvu vožnju zauzevši visoko četvrto mjesto, imao je šansu za novo postolje, ali na kraju je napravio veliku pogrešku.

Ponovno je prvo mjesto osvojio sjajni švicarski skijaš Marco Odermatt sa samo 12 stotinki prednosti pred Henrikom Kristoffersenom. Treće je mjesto osvojio domaći skijaš River Radamus sa 1.37 zaostatka za Odermattom.

Bila je to deseta uzastopna pobjeda švicarskog skijaša koji se upisao u povijest i osvojio veliki Kristalni globus.