Teška staza

Dan za zaborav za hrvatske skijašice: Ljutić nije završila prvu vožnju, Popović diskvalificirana

Slalom u Lienzu neće pamtiti po dobrom Zrinka Ljutić i Leona Popović.

Leona Popović (Foto: Afp)

Hrvatske skijašice Leona Popović i Zrinka Ljutić nisu uspjele završiti prvu vožnju slaloma Svjetskog kupa u austrijskom Lienzu.

Popović je krenula sa startnim brojem dva, ali je napravila nekoliko velikih pogrešaka i u cilj ušla sa ogromnim zaostatkom, a naknadno je i diskvalificirana. Zrinka Ljutić startala je s brojem 14, ali je na sredini staze je promašila vrata i nije završila prvu utrku.

Marin Čilić slavi pobjedu Hrvatski tenisači dobili novog izbornika: Uskoro stiže i popis za spektakl u Varaždinu! divider

Nakon prve vožnje vodi Mikaela Shiffrin ispred sunarodnjakinje Paule Moltzan (+1.14) i Šveđanke Anne Swenn Larson (+1.32).