U sportskoj dvorani koprivničke gimnazije Fran Galović tijekom ovog ponedjeljka brojni navijači i prijatelji kluba Podravka Vegeta upisivali su se u Knjigu žalosti povodom iznenadne smrti legendarnog Zlatka Saračevića.
Tri vijesti o kojima se priča
Istinski velikan hrvatskog rukometa preminuo je u večernjim satima u nedjelju, nedugo poslije utakmice između Podravke Vegete i Lokomotive.
Njegove igračice su upisale važnu pobjedu na putu do obrane naslova prvakinja, ali nažalost titulu neće moći proslaviti sa svojim trenerom koji je prerano preminuo.
HRS poziva: Držite se epidemioloških mjera i dođite se upisati u Knjigu žalosti za Saračevića
Uz to što su brojni simpatizeri i štovatelji Podravke Vegete i rukometa općenito došli se upisati u Knjigu žalosti, Saračevića su pozdravili i pripadnici navijačke skupine Kronikus.
U čast preminule rukometne legende priredili su bakljadu pokraj ulaza u dvoranu i pritom odaslali poruku:
"Uz večernja zvona zaklopio si oči, treneru za nas nema teže noći."
Legendarni rukometaš zaplakao dok je govorio o Saračeviću: "Imao je dobru osobinu..."