NEVJEROJATNO

Zvijezdi Tottenhama stao na glavu, sudac išao gledati VAR, nije pokazao ni prekršaj

Nakon utakmice najviše se priča o nesportskom potezu igrača Sheffielda.

Zahvaljujući hat-tricku Garetha Balea Tottenham Hotspur kod kuće je pobjedom od 4:0 nad već ispalim Sheffield Unitedom zadržao šanse za plasman u Ligu prvaka.

Velšanin posuđen iz Real Madrida otvorio je utakmicu pogotkom u 36. minuti, a potom i u 60. minuti udarcem u sami gornji kut. Bio je to Baleov 50. pogodak u Premier ligi, a u 69. minuti uslijedio je još jedan, dok je konačnih 4:0 postavio Sin Heung-min (77).

gol expired Luda bitka za 1. HNL: Posjetili smo kultni zagrebački klub: ''Rođo bi bio ponosan'' divider

Nakon utakmice najviše se priča o nesportskom potezu igrača Sheffielda. John Fleck nagazio na lice Giovannija Lo Celsa, koji je ležao na travnjaku. Sudac je išao pogledati VAR, ali samo je odmahnuo rukom i propustio dati crveni karton Flecku.

gol expired Zoran Zekić ispao iz lige s trojicom bivših hajdukovaca i još petoricom hrvatskih nogometaša divider

Spornu situaciju možete pogledati OVDJE.