Testovi potvrdili

Šok na šok za Barcelonu: Poslije ispadanja iz Europske lige, ostala bez dragulja do kraja sezone

Zvijezda Barcelone Pedri završio je sezonu zbog ozljede bedrenog mišića

Mlada zvijezda Barcelone Pedri završio je sezonu zbog ozljede bedrenog mišića, a izvan terena će biti više od mjesec dana.

gol expired Barcu ismijava cijela Španjolska, a najviše mrski rival: Kakva sprdačina! Pogledajte reklamu najboljeg proizvoda iz Frankfurta divider

Mladi veznjak ozlijedio se na kraju prvog poluvremena u ćetvrtak u četvrtfinalnoj utakmici Europske lige protiv njemačkog Eintrachta iz Frankfurta, koji je prošao dalje s ukupnim rezultatom 4-3.

Xavi ga zamijenio De Jongom

Trener Xavi ga je u drugom poluvremenu zamijenio nizozemskim veznjakom Frankiejem de Jongom.

Navijači Eintrachta (Foto: AFP) "Najjači navijači u Europi" šokirali i posramili Barcino kazalište: Camp Nou i Bernabeu već odavno su turističko izletište divider

"Testovi u petak ujutro pokazali su da je Perdi potrgao bedreni mišić", priopćio je španjolski klub. Katalonski mediji javljaju da će 19-godišnjaku trebati najmanje mjesec dana da se oporavi.

Ove godine je dvanaest puta nastupio u španjolskoj ligi, zabio je tri gola i ima jednu asistenciju.