Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
objavio klub

Wolfsburg bez Nike Kovača krenuo u pripreme za novu sezonu, ali brzo se vraća

Robert Kovač zamijeniti će brata dok se ne vrati.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Nogometaši njemačkog bundesligaša Wolfsburga u ponedjeljak su započeli s pripremama za novu sezonu, ali na prvom treningu nije bilo glavnog trenera, bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača.

Tri vijesti o kojima se priča divider Aleksander Čeferin Više nema ždrijeba UEFA priprema veliku promjenu: Domaći teren postaje privilegija Filip Ivić i Domagoj Duvnjak potjerali ga Filip Ivić prvi put se oglasio nakon izbacivanja iz kluba zbog Thompsona Luka Modrić Bio vrlo direktan Razmišlja o odlasku iz Reala, ali Modrić ga moli da to ne radi: "To je pogreška"

Iz kluba su priopćili da je Kovač izostao zbog osobnih razloga te da bi se momčadi trebao pridružiti u petak. Do tada će treninge voditi njegov brat i pomoćnik Robert Kovač.

Ždrijeb Lige prvaka (Foto: AFP) Sjajna vijest za Dinamo iz UEFA-e: Evo zašto ove sezone naslov prvaka vrijedi puno više divider

Wolfsburg još nije kompletirao momčad za novu sezonu, a najaktivnije se traži rješenje za lijevi bok.

Njemački mediji navode da su u Wolfsburgu zainteresirani za dovođenje 29-godišnjeg njemačkog reprezentativca Robina Gosensa iz milanskog Intera, ali im je istaknuti odštetni zahtjev od 20 milijuna eura financijski neprihvatljiv.

Više o

Nastavi čitati
divider