tek druga pobjeda

Debakl Man Utd-a: Izgubili od najgore momčadi lige, nevjerojatan kiks De Gee

Watford je dočekao United s tek jednim osvojenim bodom u posljednjih pet kola i samo jednom pobjedom ove sezone.

U susretu 18. kola engleskog nogometnog prvenstva ''fenjeraš'' Watford pobijedio je Manchester United s 2:0 te time ostvario tek drugu pobjedu ove sezone.

Watford je dočekao United s tek jednim osvojenim bodom u posljednjih pet kola, tek jednom pobjedom ove sezone te samo jednom pobjedom u 12 premierligaških ogleda protiv Crvenih vragova.

Domaćin je potpuno zasluženo stigao do važna tri boda, međutim sve je moglo biti drugačije da je Jesse Lingard u 35. minuti zabio ono što je morao.

gol expired Badr Hari oglasio se nakon ozljede: Sportski pohvalio, ali i "bocnuo" protivnika i najavio revanš divider

Naime, napadač Uniteda sam je krenuo gotovo s centra prema Benu Fosteru, ali je očajno reagirao pokušavši ga lobati. Lingard je posljednji pogodak u prvenstvu zabio u prosincu 2018. godine, a nakon toga je na terenu proveo više od 25 sati bez postignutog pogotka.

Watford je poveo u 50. minuti golom Ismaila Sarra nakon nespretne reakcije Davida de Gee kojem je lopta ''iscurila'' iz ruku. Svega četiri minute kasnije Aaron Wan-Bissaka skrivio je kazneni udarac koji je realizirao Troy Deeney za 2:0.

gol expired Mario Pašalić zabio pogodak i asistirao u Atalantinom demoliranju Milana s čak 5:0 divider

Do kraja utakmice očajni United pokušao je ugroziti suparnička vrata, ali nije uspio ni ublažiti poraz.

Watford je s 12 bodova i dalje na začelju, isti broj bodova na 19. mjestu ima i Norwich City, dok Aston Villa na 18. mjestu, koje također vodi u niži rang natjecanja, ima 15 bodova. Zona spasa počinje sa 17. pozicijom, koju drži Southampton s 18 bodova.

Manchester United ostao je na osmom mjestu s 25 bodova, 24 manje od lidera Liverpoola.