nije želio slaviti...

Mario Pašalić zabio pogodak i asistirao u Atalantinom demoliranju Milana s čak 5:0

Mario Pašalić sudjelovao je pogotkom i asistencijom u velikoj pobjedi Atalante protiv Milana.

Mario Pašalić zabio je jedan i asistirao za drugi od pet pogotka Atalante koja je s uvjerljivih 5:0 slavila protiv Milana. Pašalić je svom bivšem klubu, u kojem je bio na posudbi iz Chelseaja, postigao pogodak za 2:0 i time prelomio susret.

Bio je to nogometni praznik u Bergamu za apsolutne sve osim igrače i navijače Milana. Papu Gomez doveo je domaćina u vodstvo već u 10. minuti gromovitim udarcem pod gredu nakon asistencije Slovenca Iličića.

Mario Mandžukić (Foto: AFP) Navijači Juventusa dirljivim se porukama opraštaju od Mandžukića: "Ratnik među ljudima. Hvala ti" divider

Rezultat se nije mijenjao do 61. minute kada je uštro ubacivanje Gosensa prema petercu Milana samo malo skrenuo Pašalić i pogodio za 2:0. S obzirom da je bio član slavnog talijanskog kluba nije želio slaviti pogodak.

Dvije minute kasnije Pašalić je asistirao Iličiću koji je pogodio za 3:0, a isti je igrač devet minuta nakon toga zabio fenomenalan pogodak s ruba kaznenog prostora. Namjestio se na ljevicu i pogodio dijagonalni gornji kut.

gol expired Ako Bayern osvoji naslov, ovaj klinac zaslužuje spomenik: Drugu utakmicu zaredom ulazi s klupe i zabija za pobjedu divider

Konačnih 5:0 postavio je Muriel samo četiri minute nakon što je ušao u igru umjesto Iličića.

Ovom pobjedom Atalanta je skočila na peto mjesto i nalazi se vrlo blizu mjesta koje dogodine vodi u Ligu prvaka.

gol expired Stotine ispratile Badra Harija u bolnicu, Verhoeven divljao na presici i tražio fizički obračun s novinarom divider