dobra ideja

VIDEO Navijači su žestoko rasistički vrijeđali Viniciusa, on im je ovako pred svima odgovorio

Vinicius se našao na udaru rasista na gostovanju s Realom.

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3:0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige.

Ta utakmica nije prošla u najboljem tonu. Naime, žestoke uvrede navijača Mallaroce morao je slušati Brazilac Vinicius.

Navijači domaćem kluba rasistički su vrijeđali sjajnog napadača Reala, on je sve to čuo, nije ga razljutilo, nego im je odgovorio na zanimljiv način.

Olić slavi pogodak na Old Traffordu (Foto: AFP) Ruši se jedan od najslavnijih svjetskih stadiona? Stvara veliki problem za klub divider

Vinicus je zaplesao pred svim navijačima koji su mu i dalje zviždali, ali nisu ga omeli u njegovom naumu.

Snimka plesa je hit na društvenim mrežama, a video možete pogledati OVDJE.

Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

gol expired Kapetan Rusije zbog rata u Ukrajini do daljnjeg zamolio da ne igra za reprezentaciju divider

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior. Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac, dok je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3:0.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu.