Sjajna utakmica

VIDEO Zaboravljeni hajdukovac umalo priredio senzaciju: Zabio dva gola moćnom RB Leipzigu

Bivši napadač Hajduka je ovog ljeta potpisao za Wehen iz Weisenbadena.

Ivan Prtajin (Foto: Paun Paunovic/Cropix)

Ivan Prtajin, zaboravljeni bivši napadač Hajduka, zabio je dva pogotka RB Leipzigu, ali to nije bilo dovoljno za senzacionalnu eliminaciju u njemačkom Kupu.

Njegov Wehen poražen je rezultatom 2:3, a gosti su sjajno otvorili susret brzo zabivši dva pogotka preko Forsbera u 7. i Šeška u 18. minuti. Pred sam kraj prvog poluvremeni hrvatski napadač donosi dašak nade za domaćine.

Sjajno se izborio za loptu u duelu s gostujućom obranom, a potom prebacio Gulacsija za smanjenje rezultata na 1:2: S tim se rezultatom otišlo na odmor, a sve do 70. minute mreže su mirovale.

Velimir Zajec VIDEO Velimir Zajec o povratku u Dinamo: "To je dobar početak" divider

Prvi pogodak Ivana Prtajina možete vidjeti OVDJE.

Prvo je slovenski napadač Šeško zabio svoj drugi pogodak na susretu za 1:3, a onda se samo tri minute kasnije ukazao Prtajin sa novim pogotkom u gostujućoj mreži. Na žalost Prtajina i društva rezultat se više nije mijenjao.

Prtajin je dao veliki intervju za gol.hr koji možete pročitati ovdje.