Onana "pokupio" igrača

VIDEO Vuku se repovi nakon Unitedove pobjede: Pogledajte spornu situaciju iz sudačke nadoknade

Manchester United je pobjedom otvorio novu sezone engleske Premier lige.

Manchester United - Wolverhampton (Foto: Afp)

U posljednjem susretu 1. kola engleske Premier lige nogometaši Manchester Uniteda svladali su Wolverhampton minimalnim rezultatom (1:0), ali dosta je prašine podignula sporna situacija iz sudačke nadoknade.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Raphael Varane u 76. minuti susreta, kada je iz blizine uspio skrenuti bačaj Wan-Bisake u gostujuću mrežu.

Petar Musa VIDEO Napadač Vatrenih zaradio izravno isključenje: Ovo je izgledalo ružno divider

Duboko u sudačkoj nadoknadi, u 96. minuti susreta, dogodila se situacija koja je mnoge ostavila bez riječi. Andre Onana, vratar Uniteda je u pokušaju boksanja jedne lopte, "pokupio" Sašu Kalajdžića i u potpunosti promašio loptu.

Gosti su posve opravdano tražili najstrožu kaznu, uključio se VAR, ali nakon svega - ništa! Sudac nije pokazao na bijelu točku.