Odlična predstava

VIDEO Turci oduševljeni Livakovićem, nova bravurozna obrana naše jedinice Vatrenih

Fenerbahče Dominika Livakovića slavio je 3:1 protiv Karagumruka u 13. kolu turske Superlige.

Dominik Livaković (Foto: Profimedia)

Fenerbahče našeg Dominika Livakovića upisao je vrijednu 3:1 pobjedu protiv Karagumruka u 13. kolu turske Superlige.

Iako su Žuti bili veliki favoriti, gostujući Karagumruk je došao u vodstvo u 39. minuti susreta preko Kelesa. Ipak, Fenerbahče je u drugih 45 minuta preokrenuo susret u svoju korist pogocima Dušana Tadića iz 48. i 58. minute.

Tučnjava u Puli VIDEO Kaos na Drosini nakon utakmice: Fizički obračun navijača Hajduka i redara zasjenio feštu u Puli divider

Svoj obol pobjedi dao je i naš Dominik Livaković koji se nekoliko puta istaknuo bravuroznim obranama, a posebno se izdvaja ona iz 49. minute kada je krasnom paradom sačuvao svoju mrežu.

Obranu Livakovića pogledajte OVDJE.

Fenerbahče i Galatasaray trenutno su izjednačeni na vrhu turskog prvenstva s 34 boda, dok im u leđa gleda Bešiktaš našeg Ante Rebića s 25 bodova.