PORAZ OD DRUGOLIGAŠA

VIDEO Sjećate se legendarnog Torresova promašaja? Ovo je Cole Palmer u novoj Chelseajevoj blamaži!

U prvoj utakmici polufinala engleskog EFL kupa Chelsea je poražen na gostovanju kod Middlesborougha rezultatom 1:0.

Cole Palmer (Foto: Afp)

Nogometaši Middlesborougha, trenutačno 12. momčadi engleskog Championshipa (s više poraza nego pobjeda) savladali su Chelsea u prvoj polufinalnoj utakmici polufinala ELF Kupa.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Hayden Hackney u 37. minuti i možemo reći kako je Boro time izvukao najbolje iz svojih malobrojnih prilika, protiv na terenu nadmoćnijeg protivnika. No Chelsea nije zabio.

Palmer ju je samo trebao spustiti u gol

Duboko u nadoknadi prvog poluvremena utakmice u sjajnu ih je poziciju mogao dovesti Cole Palmer, njihova trenutačno najveća zvijezda.

Enzo Fernandez šutirao je izvan kaznenog prostora, vratar Tom Glover loše je reagirao i doslovno poklonio loptu Palmeru na nogu. On ju je samo trebao spustiti u gol, no umjesto toga ju je poslao preko gola.

Taj promašaj možete vidjeti OVDJE.

Chelseajevi promašaji nastavili su se i u drugom dijelu pa će za dva tjedna na svom terenu morati tražiti pobjedu od dva pogotka razlike. Sve bi vjerojatno bilo lakše da Cole nije navijačima Bluesa vratio Fernanda Torresa pred oči.