Epic Brozo ne staje

VIDEO Al-Nassr prosuo bodove u nadoknadi: Sjajna akcija i asistencija Brozovića

Nogometaši Al Nassra ostali su u 92. minuti bez domaće pobjede u ogledu 9. kola prvenstva Saudijske Arabije, na domaćem terenu odigrali su 2-2 protiv Abhe.

Marcelo Brozović (Foto: Afp)

Al-Nassr je u utakmici osmog kola saudijskog prvenstva kod kuće ugostio Abhu, momčad koja se bori za opstanak, dok Brozovićev Al-Nassr lovi prvo mjesto ljestvice.

Sjajno je utakmicu otvorio Al-Nassr i veću 3. minuti poveo golom Otavia. Bila je to sjajna akcija domaće momčadi koju je započeo Ronaldo.

Portugalac je sjajno petom u prostor proigrao Brozovića koji se jednim driblingom riješio svog čuvara, a potom uputio loptu u sredinu na jedanaest metara za Otavia. On se prvo driblingom riješio braniča i potom lijepo poslao loptu u donji kut gola.

U 28. minuti Talisca je podebljao prednost domaćina, dok je u 36. minuti Bguir realizirao jedanaesterac za goste i time smanjio na 1:2.

Unatoč dosta prilika u drugom poluvremenu Al Nassr nije uspio povećati prednost i na kraju je u 92. minuti primio pogodak. Odlično je s 25 metara potegnuo Toko Ekambi za konačnih 2-2.

Hrvatski vezni igrač Marcelo Brozović je zamijenjen u 80. minuti.

Al Taawon je trenutačno vodeći na ljestvici s 22 boda, dok je Al Nassr na diobi trećeg mjesta i ima tri boda manje.

Brozović je od dolaska u Saudijsku Arabiju upisao jedan gol i dvije asistencije u 11 nastupa za Al-Nassr.

Video Brozovićeve asistencije možete pogledati OVDJE.