Malo se osramotio

VIDEO Sergio Ramos pokušao zabiti škaricama, ali nije se baš proslavio

Sergio Ramos imao je izglednu priliku za postizanje gola u susretu 4. kola Ligue 1 PSG - Monaco.

Sergio Ramos (Foto: Afp)

Nakon rapsodije golova u prošlom kolu na gostovanju kod Lillea (1:7), nogometaši PSG-a nisu uspjeli svladali Monaco u dvoboju 4. kola francuske Ligue 1 na domaćem terenu. Utakmica je završila podjelom bodova, rezultatom 1:1.

Poveli su gosti iz Kneževine pogotkom Kevina Vollanda u 20. minuti dvoboja, a Parižani su izjednačili tek u 70. minuti, preko Neymara koji je uspješno zabio s bijele točke.

Dominirali su Parižani tijekom cijelog susreta, ukupno su zapucali 18 puta na vrata Monaca, a od toga pet puta u okvir vrata. Sjajnu su priliku imali preko iskusnog Sergia Ramosa, koji se našao u petercu Monaca, primirio loptu prsima, a onda pokušao škaricama zabiti pogodak, ali nije se baš proslavio.

gol expired Nikola Moro ostvario transfer karijere: Otišao je u klub iz Serie A! divider

Promašio je loptu i pao na leđa. Dokotrljala se ta lopta nekako do Kyliana Mbappea, koji je pokušao zabiti, ali njegov je udarac zapeo u gustom bloku.

Pokušaj škaricama Sergia Ramosa možete vidjeti OVDJE.

Nakon četiri odigrana kola francuskog nogometnog prvenstva, PSG ima deset bodova, kao i drugoplasirani Olympique Marseille, ali bolju gol-razliku.