NEVJEROJATNO

VIDEO Rebić primio suca za glavu nakon što je poništio Milanu gol za pobjedu

Sudac nije pustio prednost i to je jako naljutilo Rebića i njegove suigrače.

Igrači Spezije napravili su veliko iznenađenje svladavši na San Siru Milan s 2:1 u 22. kolu Serie A.

Milan je pobjedom mogao zasjesti na sam vrh, a umjesto toga, doživio je neočekivan poraz od 17. momčadi lige.

Počelo je loše za Milan jer je Theo Hernandez promašio penal u 44. minuti, no u sudačkoj nadoknadi Rafael Leao je ipak pogodio za vodstvo domaćina. No, u drugom dijelu Spezija je odigrala sjajno, Kolumbijac Aguedelo je izjednačio u 64. minuti, a u 96. minuti Ganac Gyasi iz kontre pogodio za veliku pobjedu.

gol expired Sjetili su se i njega: Cristiano Ronaldo od FIFE-e dobio posebno priznanje pa u svom stilu komentirao divider

Ante Rebić je u igri ušao u 83. minuti, a u 92. je namjestio gol za 2:1 Milana. Asistirao je Junioru Messiasu, koji je zabio, ali sudac Serra je poništio gol jer je napravljen prekršaj na Rebiću.

Sudac nije pustio prednost i to je jako naljutilo Rebića i njegove suigrače. Rebić je odmah doletio do suca i unio mu se u lice.