Real Madrid se gostujućom pobjedom nad Racing Santanderom 2-0 vratio na vrh ljestvice španjolskog nogometnog prvenstva, poziciju koju je izgubio na 24 sata od Barcelone...

Golove za Kraljevski klub postigli su Cristiano Ronaldo u 23. minuti iz jedanaesterca i Gonzalo Higuain u 76. minuti, pa će tako Real nadolazeći El Clasico s Barcelonom (10. travnja) na Santiago Bernabeuu dočekati na čelnoj poziciji na ljestvici s jednakim bojem bodova, ali boljom gol razlikom od katalonskog kluba.

Vodeći je gol na utakmici, svoj 18. ovosezonski, Ronaldo zabio iz penala koji je prethodno sam izborio, dok je Higuain svoj 24. prvenstveni gol zabio nakon lijepog proigravanja Gutija iz sredine kaznenog prostora.