U trepavicu

VIDEO Pogledajte Perišićevo milimetarski precizno dodavanje iz slobodnog udarca za gol Tottenhama

Nogometaši Marseillea i Tottenhama igraju u 6. kolu skupine D Lige prvaka.

Ivan Perišić (Foto: Afp)

Nogometaši Marseillea i Tottenhama igraju odlučujuću utakmicu skupine D Lige prvaka, a Ivan Perišić startao je u početnoj postavi Spursa.

Igrači Tottenhama slave pogodak Tottenham i Eintracht okrenuli protiv Marseillea i Sportinga: Perišić asistirao za pogodak! divider

Hrvatski reprezentativac započeo je susret na desnom boku, ali na poluvremenu se po ulasku Emersona Royala umjesto Sessegnona preselio na lijevu stranu. Njegov centaršut za izjednačenje na 1:1 u drugom poluvremenu bio je fantastičan.

Ubacio je iz slobodnog udarca s lijeve strane i pogodio Clementa Lengleta ravno na glavu za važno poravnanje.

Navijači Marseillea Perišić i igrači Tottenhama šokirani u sitne sate: Pogledajte što su im priredili fanatični navijači Marseillea divider