Pogledajte pogotke

VIDEO Ivanušecova majstorija i Petkovićeva lukavost presudili Šibeniku, Bočkaj stavio šlag na tortu

Dinamo je u sklopu 34. kola SuperSport HNL-a slavio 4:0 protiv Šibenika.

Petar Bočkaj (Foto: Goran Mehek/Cropix)

Dinamo je u sklopu 34. kola SuperSport HNL-a slavio 4:0 protiv Šibenika. Modri su na poluvrijeme otišli s prednosti 1:0, ali na otvaranju drugog poluvremena utakmicu su odveli u mirne vode.

Dion Beljo VIDEO Dion Drena Beljo za Dnevnik Nove TV otkrio zašto je izabrao Bundesligu ispred Dinama divider

Ivanušec i Baturina u 54., odnosno 55. minuti odveli su Dinamo na velikih 3:0, ali prvi pogodak bio je pravo remek djelo Mišića i Petkovića.

Slavonac je sjajnom dubinskom loptom proigrao napadača Vatrenih koji pravovremeno utrčava u prostor i matira vratara Rogića.

Ipak, najljepši pogodak postigao je Luka Ivanušec, veznjak Dinama izvukao se na desnu nogu, prošao pokraj dva igrača Šibenika i neobranjivo uz samu vratnicu poslao loptu u mrežu Šibenika.

Ivo Grbić VIDEO Fenjeraš srušio Atletico Madrid: Težak kiks Ive Grbića odlučio susret divider

Baturina je samo minutu kasnije okončao šibensku sudbinu na Maksimiru, a šlag na torti bio je pogodak Bočkaja koji je napokon došao do minuta.