ispustio bodove

VIDEO Fenjeraš srušio Atletico Madrid: Težak kiks Ive Grbića odlučio susret

Elche je pobijedio Atletico Madrid, a utakmicu je odlučio kiks Ive Grbića.

Ivo Grbić (Foto: Screenshot)

U susretu 34. kola španjolskog nogometnog prvenstva "fenjeraš" Elche je pobijedio Atletico Madrid sa 1-0, a susret je odučila pogreška hrvatskog vratara Ive Grbića.

Bila je to tek četvrta pobjeda Elchea ove sezone u 34 kola, međutim neće previše pomoći momčadi sa stadiona Manuel Martinez Valero. Elche uvjerljivo drži začelje Primere, zona spasa je udaljena nedostižnih 16 bodova, a do kraja prvenstvo još su četiri kola.

Josha Vagnoman VIDEO Pogledajte promašaj godine u Bundesligi: Kako je ovo uopće moguće promašiti? divider

Premda se očekivala pobjeda Atletica, koji se s gradskim suparnikom Realom bori za titulu doprvaka, tri boda je osvojio domaćin.

Pitanje pobjednika razriješeno je u 42. minuti kada je Fidel Chavez iskoristio pogrešku hrvatskog vratara Ive Grbića. Elche je izveo aut, Grbić je loše procijenio loptu, te je rukom spustio loptu na nogu Fidelu kojem nije bilo teško pogoditi u praznu mrežu.

Deniz Undav Brighton šokirao Arsenal u gostima i sveo šanse Topnika za naslov na teoriju divider

Najbliže izjednačenju Atletico je bio u 70. minuti kada je Alvaro Morata sam išao prema domaćem vrataru, ali je Edgar Badia obranio njegov udarac.

Atletico je ostao treći sa 69 bodova, dva manje od Reala, dok je Elche posljednji sa 19 bodova.

Barcelona na vrhu ima 82 boda i susret manje.