'Osvojili smo ovom pobjedom tek tri boda. Radovat ćemo se kada ispunimo cilj', kazao je nakon 3-2 pobjede svoje momčadi protiv Seville trener Real Madrida Manuel Pellegrini...

U apsolutnoj dominaciji Reala okončana je derbi utakmica 25. kola španjolskog nogometnog prvenstva u kojoj je domaćin na Santiago Bernabeu do 60. minute utakmice zaostajao 2-0. Sve su igrači 'kraljevskoga kluba' uspjeli nadoknaditi u preostalom vremenu, a pobjedom i zasjesti i na vrh Primerine ljestvice iskoristivši time tek remi 2-2 Barcelone kod Almerije.

'Ostalo je još trinaest utakmica, ali sada ovisimo o sebi samima', dodao je Pellegrini čijoj je momčadi tri boda donio Rafael Van der Vaart golom u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena.

'Nevjerojatno. Pobijedili smo u sjajnoj utakmici iskoristivši izvrsno drugo poluvrijeme', kazao je Nizozemac pohvalivši pritom ostatak momčadi.

Isto je učinio i trener poraženog sastava Manolo Jimenez:

'Ovo je najbolji Real kojega sam ikada vidio, a vidio sam mnogo toga. Igrali su sjajan nogomet po kakvom su i poznati. U momčadi imaju snagu, visinu i brzinu. Tijekom dvoboja su imali mnogo izglednih prilika. Mi? Mi smo imali kontranapade.'