Sjajan gol

VIDEO Pogledajte nebeski skok Joška Gvardiola za izjednačenje protiv Cityja

Hrvatski nogometaš Joško Gvardiol upisao se u strijelce protiv Manchester Cityja.

Joško Gvardiol (Foto: Afp)

Joško Gvardiol, hrvatski nogometni reprezentativac zabio je za izjednačenje RB Leipziga protiv Manchester Cityja (1:1) u prvom susretu osmine finala Lige pvaka.

Poveli su gosti u 28. minuti susreta nakon velike pogreške domaće obrane, ali sve je na početak vratio sjajni Vatreni. Nakon jednog kornera bio je najviši u kaznenom prostoru gostiju i zakucao loptu u mrežu.

Joško Gvardiol VIDEO Gvardiolu nesretno prošla lopta kroz noge: Nakon toga je pao gol divider

U 69. minuti dvoboja zabio je za poravanjanje rezultata i vraćanje Leipziga u utakmicu. Nakon Cityjevog pogotka bilo je dosta naslađivanja kod engleskih navijača na Gvardiolov račun, ali brzo ih je ušutkao prekrasnim pogotkom.

Sjajan pogodak Gvardiola možete vidjeti OVDJE.